Loading...
آمار
  • تعداد کالا: 464
  • بازدید امروز: 652
  • بازدید دیروز: 1630
  • بازدید کل: 471301

راهنمای خرید سرویس آشپزخانه پلاسکو

|
راهنمای خرید سرویس آشپزخانه پلاسکو
گر جزو آن دسته از عروس خانم هایی هستید که دوست دارید آخرین رنگ پلاستیک مد سال را انتخاب کنید با دقت بخوانید.

✅ خوب بگردید✔️

اگر جزو آن دسته از عروس خانم هایی هستید که دوست دارید آخرین رنگ پلاستیک مد سال را انتخاب کنید و به آشپزخانه تان ببرید بهتر است خرید سرویس پلاستیک را به آخرین مرحله‌ خریدتان موکول کنید. اما اگر رنگ مورد نظرتان را انتخاب کرده اید ، می توانید هر زمان که خواستید خرید کنید.  از آن جایی که خرید پلاستیک ممکن است خرید ساده و ارزانی به نظر بیاید بعضی ها بارها رنگ و مدل انتخابی شان را عوض می کنند اول از همه خوب نگاه کرده و خوب انتخاب کنید و با دلی قرص و با اطمینان کامل استارت خریدتان را بزنید.

✅ ست کنید✔️

این که هر تکه از سرویس پلاستیکتان را از یک جا و به یک رنگ خریداری کنید ، قطعا نتیجه ای که به دست می آورید نتیجه خوبی نیست و دلتان را می زند. سعی کنید پلاستیک هایتان را از یک رنگ و با یک جنس انتخاب کنید تا آشپزخانه مرتب و خوشرنگی داشته باشید. البته ترکیب بعضی رنگ‌ ها با هم بسیار خوب هستند ، مثلا اگر قصد خرید سرویس کرم دارید ، بهتر است آن را با قهوه ای ترکیب کنید. یا مثلا اگر دل تان می خواهد سرویستان یاسی باشد ، حتما به ترکیب سفید در کنارش فکر کنید.

✅ بو کنید✔️

برای این که پلاستیک نو و با کیفیتی داشته باشید بهتر است قبل از خرید ، آن را بو کنید. اگر بوی بدی داشت ، بدانید در ساختار آن پلاستیک کهنه استفاده شده است. استفاده از ظروفی که با این پلاستیک ساخته شده اند هم برای سلامتی مضر است و هم معمولا از کیفیت خوبی برخوردار نیستند.

✅ ضخیم و مات ✔️

ظروف پلاستیکی که خیلی نازک است و داخل آن رگه های مختلف به چشم می خورد ، برای جهیزیه عروس خانم ها مناسب نیست. در انتخاب ظروف دقت کنید که حتما از پلاستیک ضخیم ساخته شده باشند. پلاستیکی یک دست و محکم که می شود سال ها از آن استفاده کرد و مطمئن بود که مشکلی پیش نخواهد آمد.

✅ برندهای معتبر✔️

برای این که پلاستیک هایی با جنس نامناسب گیرتان نیاید یا مثلا مجبور نشوید به دنبال طرح مورد نظرتان از این سر شهر به آن سر شهر مغازه ها را یکی یکی طی کنید بهتر است برای خرید پلاستیک به یکی از برندهای معروف مراجعه کنید و خریدی راحت و مطمئن را انجام دهید.

منبع

 

0
نظرات
    راهنمای خرید سرویس آشپزخانه پلاسکو
    برگشت به بالا