Loading...
آمار
  • تعداد کالا: 464
  • بازدید امروز: 1344
  • بازدید دیروز: 1446
  • بازدید کل: 469003

درباره ما

ارچین کالا به طوررسمی در دی ماه سال 97 فعالیت خود را آغاز نموده است.یکی از مهمترین اهداف ما ایجاد.بزرگترین و کامل ترین فروشگاه  اینترنتی در ایران است.همواره می کوشیم برای کاری دشوار یعنی انتخاب ،مقایسه و خرید ،مسیری کوتاه و مطمئن دلپذیر ولذت بخش را فراهم آوریم.

آسوده بیابید و آسان مقایسه کنید و خاص خرید کنید!
برخی فروشگاههای اینترنتی با قوانین اداره میشوند ،برخی با سلسله مراتب ،اما ارچین کالا با ارزش ها پیش میرود ;با ارزش هایی ساده اما بنیادین و اثر بخش این ارزش ها در تمام مسیر هدایتگر ما هستند.می خواهیم پیشرو باشیم ،ویژگی ما اشتیاقی بی پایان برای نو آوری درعرصه خرید اینترنتی میباشد.یکی دیگر از اهداف ما برآورده نمودن تمام نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ دهی به این نیاز ها میباشد .شفافیت و صداقت در این مسیر باتعویض کالا بعد از ارسال برای مشتریان ما مشهود خواهد بود.به تعهدات خود در قبال مشتریان وفاداریم و آن را پاس میداریم.وجه تمایز ما جامه عمل پوشاندن به شعار همیشه حق با مشتریست می باشد .

چگونه می‌توانیم به ارچین کالا اعتماد کنیم؟
ارچین کالافروشگاهی اینترنتی است که روزانه محصولات فراوانی را به نقاط مختلف ایران ارسال می‌کند: ارچین کالا دارای مجوز فعالیت از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد اعتماد الکترونیکی، عضو انجمن صنفی کسب‌وکار اینترنتی  می‌باشد. فروشگاه ارچین کالا مجموعه‌ای شامل برترین برند‌های معتبر داخلی و خارجی است و کالاهای عرضه‌شده توسط این فروشگاه همگی اصلی هستند. ارچین کالا دارای شرکت ثبت‌شده، انبار و دفتر فروش به مدت 10 سال در تهران می‌باشد. 

مزایای فروشگاه اینترنتی ارچین کالا نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی چیست؟
در بازار رقابتی اصلی‌ترین موضوع، توجه به قیمت محصولات می‌باشد که ارچین کالا این موضوع را مدنظر قرار داده و مناسبت‌ترین قیمت را در بین فروشگاه‌های اینترنتی ارائه داده است. در فروشگاه اینترنتی ارچین کالا محدودیت در انتخاب وجود ندارد و انواع برندها و آخرین تکنولوژی‌های محصولات را در مجموعه‌ای کامل می‌توانید مشاهده کنید. توجه به گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش یکی از نکاتی است که ارچین کالا این مورد را مدنظر قرار داده و اکثریت محصولات با گارانتی عرضه‌شده است. امکان ارسال سریع محصولات و صرفه‌جویی در وقت و زمان و ثبت سریع سفارش از دیگر مزیت‌های ارچین کالا به شمار می‌آید، و در پایان مسئولیت سلامت کالا و تعویض کالای معیوب با پروسه ای آسان.

طریقه ارسال:

تهران و اطراف آن از طریق پیک شهری حداکثر 3ساعت

و کلیه شهرستان ها از طریق پست پیشتاز حداکثر 2 تا 3 روز کاری و پست معمولی 4 الی7 روز کاری

نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا